Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
zdrowie i choroby nieruchomości na mapie
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Naruto,gdzie jesteś !


Naruto,gdzie jesteś !

Sakura się obudziła, niewiedziała gdzie jest.Obok niej nikogo niebyło.Sakura wstała i spojrzała w górę.Na skale leżał Sasuke.Była cały w zadrapaniach,jednak żył,ale był zbyt słaby na wędrówkę.Sakura podeszła do Sasuke,aby go obudzić.-Co,robisz!-Wystarszył się Sasuke i krzyknoł.-Spokojnie!Wstań i choć,musimy znaleźć Naruto.-Powiedziała i podniosła swój plecak.Sakura i Sasuke poszli w stronę kolejnego tunelu.Niebyło śladów smoka,jednak Sakurę bardziej martwiło to,że niema Naruto.Obróciła się i spojrzała na skałę.Na niej był ślad czarnych łusek smoka i kawałek ubrania Naruto.Było ich coraz więcej.Sakura i Sasuke szli tak jak prowadziły ich ślady.Sasuke trudno było iść i dogońć Sakure,która pendem szła.W pewnym momencie padł na ziemię i stracił przytomność.Wtedy za zakrętu Sakura usłyszała donośny krzyk smoka.Pobiegła sprawdzić co się dzieję i odziwo zobaczyła Naruto,który walczy ze smoki.Sakura nie czekała,a ni chwili i wyciągneła swój miecz,pobiegła do Naruto i pomogła mu walczyć.Sakura wbiła miecz w bok smoka.Smok padła na ziemię.Naruto i Sakura pobiegli w stronę Sasuke,ale smok wstał i tym razem był bardziej zły niż zwykle.Pędził w ich stronę.Sakura uderzyła mieczem o ściane,po to aby kolce które wiszą u góry spadł na smoka.Kolce zaczeły spadać.Sakura pobiegła w głąb tunelu do Naruto i nieprzytomnego Sasuke.Sakura i Naruto myśleli że w tunelu nic im niebędzie,jednak ściany zaczeły być coraz bliżej siebie i mogą ich zmiarzdżyć.Biegli tunelem jak najszybciej mogli,ale ściany coraz szybciej się do siebie zbliżały.Sakura dotykała głową górnej sciany.Nagle Sasuke wysmyknoł sie spod pachy Naruto,a ściany były coraz bliżej.I co teraz!?


Następny rozdział:Ucieczka z jaskini.


Mam nadzieję że i ten rozdział wam się spodoba!

sakura-power 11/11/2007 16:31:52 [Powrót] KomentujSiemano extra notka czeam na newka!!
..:::sakura:::.. 11/11/2007 17:13:01
| brak www IP: 89.228.241.69

Dzięki za dedykację, nocia czaderska! Tyle emocji normalnie miodzio, biedny Sasuke ten to ma dopiero pecha, ciągle obrywa, biedactwo xD!!! Naruto dzielnie walczył, no jestem ciekawa czy w twoim opku też jego marzeniem jest zostanie Hokage, czy może woli zostać sprzedawcą ramenu xD hehe już po minucie nic by nie zostało z zapasów xD!!! Mam nadzieję że nic im się nie stanie, no bo oni są za młodzi aby umrzeć xD!!! Gorąco pozdrawiam i niecierpliwie czekam na następną nocię! Do usłyszenia! Papa!
Zoe 11/11/2007 16:49:15
| brak www IP: 83.8.156.98
Book
...................................
Ksiega Gości
Dodaj do Księgi

Writings: 2


Sakura
...................................

Nowa wersja histori Sakury!Zapraszam do czytania i komentowania!
Dodaj do Ulubionych

You are 21659 ninja


Archives
...................................
2007
ListopadLinks
...................................Friends
...................................


About Layout
...................................
Layout by: Chigai
only for Sakura